Skip to main content

Mieszkanie od marki Echo Residential by Archicom – to się opłaca!

Dlaczego warto?

Pozycja lidera z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem

Od 36 lat Archicom realizuje marzenia o idealnym mieszkaniu. Archicom ma korzenie w studiu projektowym, gdzie od początku żywa była idea dbałości o ludzki wymiar architektury, jej współistnienie z naturą i kontekstem miejsca. Rozumiemy swoją rolę jako urbanisty, inżyniera i wizjonera. Myślimy szeroko, biorąc pełną odpowiedzialność za tworzenie fragmentów miast dla kolejnych pokoleń. Spółka realizuje swoje inwestycje mieszkaniowe pod dwoma szyldami. Przedsięwzięcia w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz Poznaniu sygnowane są marką Echo Residential by Archicom natomiast we Wrocławiu brandem Archicom. Kompetencje i wiarygodność dewelopera budowane od 36 lat w stolicy Dolnego Śląska wzbogacone zostały 27-letnim doświadczeniem budowania w całym kraju wysokiej jakości projektów od Echo Investment.

fot. Anna Liminowicz

Archicom jest spółką giełdową, a nasze finanse są jawne

Akcje Archicom S.A. są notowane na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, a naszym akcjonariuszem większościowym jest Echo Investment S.A. Pełną transparentność firmy zapewnia cykliczne publikowanie raportów finansowych na stronie internetowej www.archicom.pl. Spółka stawia sobie za cel ugruntowanie pozycji lidera w segmencie nieruchomości mieszkaniowych, a krokiem w tym kierunku jest sfinalizowana transakcja wniesienia przez spółkę Echo Investment biznesu mieszkaniowego do spółki Archicom.– wszystkie raporty finansowe są dostępne na naszej stronie internetowej www.echo.com.pl dla każdego. Wszystkie aktywa spółki są wyceniane na ponad 6 mld zł. Mamy bardzo dobrą sytuację finansową – na koniec 1 kwartału na koncie Echo Investment znajdowało się ponad 730 mln zł gotówki, które są gwarancją bezpieczeństwa pełnej realizacji budowy.

 

Gwarantujemy naszym Klientom:

– bezpieczeństwo, doświadczenie, najwyższą jakość

– stałą cenę zakupionego mieszkania potwierdzoną notarialnie (rosnące ceny materiałów i robocizny bierzemy na siebie)

– przekazanie zakupionego lokalu w ustalonym terminie i standardzie.

Jako jedyny deweloper w Polsce posiadamy doświadczenie i kompetencje w projektowaniu i realizacji projektów destination place

 

To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu.

Flagowymi inwestycjami destination place marki Echo Investment by Archicom są Browary Warszawskie i Fuzja.

 

 

W 2021 roku nasze projekty otrzymały 25 nagród od branży, miast i organizacji pozarządowych.

Nasze realizacje