Skip to main content

Luksusowy penthouse z przestronnymi tarasami
w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie

Gotowy do wprowadzenia penthouse położony w cenionej inwestycji „Apartamenty przy Warzelni” znajduje się w sercu uznanej za najlepszą na świecie miejską rewitalizację – kompleksie Browary Warszawskie.

Dwupoziomowy apartament zlokalizowany jest na ostatnim piętrze budynku z windą, która wjeżdża bezpośrednio do rezydencji.

Fasada Apartamentów przy Warzelni to prawdziwe dzieło sztuki architektonicznej prestiżowego studia Jems Architekci. Dzięki zastosowaniu ażurowych miedzianych paneli budynek nawiązuje do dawnej historycznej zabudowy i idealnie współgra z otoczeniem. Reprezentacyjne hole wejściowe i elegancka recepcja wraz z komfortową strefą wypoczynku podkreślają wyjątkowy charakter i kunszt architektoniczny tego miejsca.

NAGRODY DLA BROWARÓW WARSZAWSKICH

Jedyny taki, gotowy, dwupoziomowy penthouse
o powierzchni 216 m2 w Browarach Warszawskich.
Sprawdź naszą unikatową ofertę i już dziś wprowadź się
do apartamentu premium w sercu Warszawy!

Prestiż, elegancja i komfort w urządzonym i gotowym do zamieszkania apartamencie!

Znawcy designu docenią piękno, jakość i klasę oraz szczególną dbałość o detale z jaką wykończone zostały wnętrza tego wyjątkowego penthousu.

Połączyliśmy tu meblarski szyk Beneluksu z drewnianą podłogą iberyjskiego dębu światowych producentów L’Antic Colonial. Elegancję i klimat podkreśla oryginalne oświetlenie rodem z Hiszpanii, sygnowane marką Aromas.

Gustowne i eleganckie meble z renomowanych holenderskich fabryk Richmond, Zuiver i HK Living zapewniają przestrzeń oraz komfort przechowywania garderoby, przedmiotów wyposażenia czy używanych gadżetów.

Prestiżowy charakter rezydencji podkreśla winda, wjeżdżająca bezpośrednio do apartamentu – skomunikowana z holem i dzienną strefą domu. Przestronny salon z biokominkiem tworzący wraz z częścią jadalną ponad 52 – metrową luksusową przestrzeń to wyróżniająca się część penthousu. Szczególną uwagę zwraca spektakularna 6 – metrowa wysokość salonu, co w połączeniu z wielkimi oknami daje poczucie przestrzeni i wolności. Przylegający do salonu przestronny taras zwiększa to uczucie o całą panoramę miasta.

Szyku nadaje reprezentacyjna, zachwycająca luksusem strefa wejściowa wykończona marmurem, miedzią i eleganckimi motywami dekoracyjnymi. Tu także znajduje się drugi z prywatnych tarasów należących do tego apartamentu.

Przygotowana w zgodzie z obowiązującymi trendami  14 – metrowa, słoneczna kuchnia przyciąga wzrok owalną wyspą wykończoną lamelami oraz „magicznym” blatem z ukrytą wewnątrz z płytą indukcyjną i eleganckim efektem gładkiej powierzchni.

Na tym poziomie do dyspozycji gospodarzy jest także 15 – metrowa sypialnia dla gości wraz z prywatną łazienką, 10 – metrowy gabinet z przylegającą do niego toaletą oraz spiżarnia, pralnia i WC.

Dodatkową przestrzeń stanowi znajdujący się przy holu wejściowym mini – salonik z którego możemy przejść na wyższą kondygnację.  Dekorowany szlachetnym welurem, marmurem i zdobiony designerską lampą, dodaje smaku i elegancji strefie wejściowej.

Na drugi poziom penthouse’u prowadzą „lewitujące” marmurowe schody sygnowane marką Porcelanosa. Dzięki tej specjalnej konstrukcji do wnętrz wprowadzamy więcej świeżości i lekkości. Dodatkowo umieszczone od spodu oświetlenie podkreśla efekt unoszenia się w powietrzu oraz rozświetla klatkę schodową.

Na tej kondygnacji króluje niezwykle elegancka ponad 29 – metrowa sypialnia z dużą garderobą i elegancką prywatną łazienką. Stworzyliśmy tu także przytulną 18 – metrową sypialnię wraz z dodatkową łazienką.

Do apartamentu przypisane są dwa miejsca w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska.

Umów się na indywidualny spacer
po apartamencie!

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

+48 22 120 23 52

Przed wyrażeniem zgód zapoznaj się z informacjami o przetwarzaniu danych. Administratorem Państwa danych osobowych jest Echo Investment

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Echo Investment S.A. dla celów marketingowych, tj. w celu prezentacji ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*. (* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji marketingowych i ofert handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną, w tym w szczególności na podane przeze mnie adresy email, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo) Wyrażam zgodę na prowadzenie marketingu bezpośredniego, w szczególności przedstawianie mi informacji marketingowych i ofert handlowych przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodnie z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne, poprzez m.in. komunikację za pomocą telefonu i wiadomości SMS/MMS skierowaną na podane przeze mnie numery telefonów, przez Echo Investment S.A., dotyczących ofert Echo Investment S.A. oraz spółek inwestycyjnych z grupy Echo*.(* „Spółki inwestycyjne z grupy Echo” oznaczają podmioty powiązane kapitałowo z Echo Investment S.A. powołane w celu realizacji inwestycji i sprzedaży nieruchomości klientom indywidualnym. Pełna oraz aktualna lista takich podmiotów znajduje się na stronie internetowej www.echo.com.pl/rodo)

Pola oznaczone * są polami obowiązkowymi.

Wyrażenie zgód jest dobrowolne. Zwracamy jednak uwagę, że w celu wysłania formularza należy zaakceptować wszystkie zgody. W przypadku braku jakiejkolwiek zgody prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty w biurze sprzedaży. Dziękujemy!