Skip to main content
 
 
 
 
1
1

Niezwykła jakość życia na co dzień

Najlepsze, co Warszawa ma do zaoferowania w nowym centrum stolicy, a jednak z dala od zgiełku. Blisko wszystkiego, co miejskie, a jednak zielono i zacisznie. W otoczeniu usług, restauracji, sklepów, instytucji kultury i sztuki, a jednak w spokojnej enklawie. Wszystko czym żyje Warszawa jest o krok. To komfort dostępny dla niewielu w tym mieście.

Browary Warszawskie

Twój adres

Centrum biznesowe
rondo Daszyńskiego –  950 m
Centrum biznesowe
rondo ONZ –  1,2 km
Dworzec Centralny
–  1,9 km
Lotnisko Chopina
–  7,8 km

Powrót do miejskiej harmonii

Browary Warszawskie to nowy, przyjazny i otwarty fragment Warszawy, gdzie obok pieczołowicie odrestaurowanych zabudowań browarnych, powstały nowoczesne przestrzenie do pracy, mieszkania i spotkań.

Z unikalnym industrialnym klimatem, stały się najmodniejszym miejscem w okolicy. Z ręką na pulsie światowych trendów, w duchu miejskiej, kulinarnej rewolucji – tworzą przestrzeń na życie towarzyskie i dobrze spędzony czas.

Życie pełne smaku

Poranna chwila na dzień dobry przy kawie na Krochmalnej, przy Haberbuscha i Schielego lub na Rynku Warzelni. Smakowite zakupy w delikatesach i codziennie inny, niezmiennie pyszny lunch w jednej z lokalnych restauracji.

Niezapomniana kolacja w jednym z licznych konceptów kulinarnych w Leżakowni. A dla koneserów wyrobów browarniczych – odrodzona rzemieślnicza tradycja piwowarska.